Середа 12 грудня 2018

121438616 Happy Easter 1 24

Увійти Зареєструватися

Авторизуватися

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Створити акаунт

Поля, помічені зірочкою (*) обов'язкові.
Справжнє ім'я *
Логін *
Пароль *
Повторіть пароль *
Email *
Повторіть email *

У Берегові мати-ромка залишила новонароджене немовля у лікарні

0 6790А потім у районній лікарні «сіла» та в одному з відділень абсолютно здорове маля на поталу чужим людям залишила.

Якщо заголовок і підзаголовок цієї статті дещо уявно-казкові й іронічно-міфічні, то фабула моторошної та кошмарної історії невигадана – вона цілком правдива та достеменна. А ще – нелукава, відверта й щира. Словом, усі факти викладені на основі реальних, вірогідних і конкретних свідчень. Отже, оказія-випадок сталася рівно п‘ять днів тому – минулого четверга на території районної лікарні.
Подібного «зозулиного» польоту тут не пам‘ятають давно – років із три-чотири. А може навіть більше! Медики та пацієнти, а відтак чимало іншої челяді про цей сюжет тільки й гомонять. Ось уже скоро цілий тиждень, як немає кінця-краю теревеням-балачкам. Справа у тому, що 19-річна мати-ромка свідомо «опинилася» на кухні родильного відділення та залишила в куточку згорток. Не німий – гомінкий! Із нього доносився дитячий стогін-плач…

Рюмсання першими почули медичні сестри й стрімголов кинулися до «живого» пакунка. Акуратно розгорнули, а в ньому – дитятко маленьке. Нівроку нічогеньке, гарненьке, рум‘яненьке, здоровеньке, жвавеньке, тобто карапуз руки-ніжки має, та ще й належно доглянутий. Видавали хіба-що циганські очі – великі й округлі, тернового кольору. Коли потрясіння минулося, зателефонували до поліції та замельдували про шокуючи знахідку. Звісно, у відповідному її підрозділі зреагували на цю приголомшливу «живу» новину й узяли на контроль.
Однак найцікавіше, ледь не детективне, було згодом. Один циган, що у пологове відділення прийшов відвідати свою дружину-породіллю, таки більше розповів про матір-зозулю. Упізнав її, коли остання, залишивши клуночок, поспішила на вихід. Квапилася, аби не наздогнали та не затримали – отоді б її плани пішли на аероплани. А що задумала – одній тільки їй та Богу відомо. Коли спершу її сестру таки розшукали, виявилося, що це друге дитинча матері-зозулі – хлопченя Артур має ім‘я (хоча й тут мали намір обдурити громадськість, бо сказали, що малюк називається Еріком).
А без документів перевірити справжність імені неможливо. Дитинча ж бо крихітне – воно не тільки на ім‘я іще не реагує, але тримісячна ляля навіть голос неньки не впізнає. За словами лікарів, реакція на звуки в них починається дещо згодом…
Ще кілька штрихів до портрету матері-зозулі. Малюка вона й насправді народила у вересні місяці (це засвідчили відповідні записи у пологовому відділенні райлікарні), але у РАЦСі його так і не зареєструвала. Справа в тому, що мешканка Окремого хутора ще й паспорта немає. Куди дивляться зацікавлені служби – незрозуміло! Між іншим, коли вже закрутилася «розшукова» машина, молоденька горе-ненька ніби передумала залишати синочка там, де його народила. Навіть вирішила прийти за ним. Але навідалася не особисто, а сестру послала. Однак останній хлопчика не віддали, вирішили, що нехай уже поліція розбирається з цим ганебним «зозулиним» фактом.

Яка мораль цієї негідної історії? Ніхто не заперечуватиме, що для кожного з нас мама є завжди найріднішою людиною. Це – жінка, яка дала нам життя, годувала, пестила, ночей недосипала. Стати матір‘ю – це обов‘язок жінки, найсвятіший її дар. Невже не боліло материнське серце, коли відносила дитину, аби покинути напризволяще. Благо, що добрі люди помітили дитинча, якому, очевидно, боліло й було погано. А що воно, мале і невинне, вдіяти могло? Та, зрештою, нічого!
Постає питання: чи може така горе-мати бути символом добра? Ніколи! Можливо, що колись син довідається про нечесний поступок матері-зозулі. Дізнається й те, чому, «літаючи» над містом, зробила такий мерзенний крок, залишивши його у буфеті родильного відділення…
І чи буде до неї любов-віддача? Очевидно, що ніколи…

Михайло ПАПІШ, м. Берегово

Додати коментар

Не дозволяються нецензурні слова!

Захисний код
Оновити

cc s 3

Контакти

Україна, Закарпатська область

м. Берегово.

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (066) 915-41-57

 

Інформація

Копіювання інформації дозволяється тільки зі зворотнім посиланням.

Правила користування сайтом
Реклама на сайті

Copyright

© 2013 Всі права належать beregszasz.com.ua.

Дизайн і розробка: 

Сайт створено веб-студією Best-Studio

best-studio.com.ua

E-mail підписка

Ви маєте можливість підписки за допомогою електронної пошти.