Середа 12 грудня 2018

121438616 Happy Easter 1 24

Увійти Зареєструватися

Авторизуватися

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Створити акаунт

Поля, помічені зірочкою (*) обов'язкові.
Справжнє ім'я *
Логін *
Пароль *
Повторіть пароль *
Email *
Повторіть email *

У Берегові провели дні «Дому традицій»

128804 019–10 травня у Берегові вперше проводяться відкриті дні угорського «Дому традицій», які організовано співпрацею громадської організації «Pro Cultura Subcarpathica» та Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ.

Закарпатська мережа «Дім традицій» почала діяти з 1-го січня, завдячуючи підтримці урядового комісаріату з питань координування співпраці між Саболч-Сатмар-Березькою областю Угорщини та Закарпатською областю України.

На церемонії відкриття Ілдіка Орос, ректор Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці ІІ та голова Спілки угорських педагогів Закарпаття, у своїй промові наголосила, що тільки переживши та застосовуючи отримане як спадок, можна передати старі справжні давні традиції: колишні традиції Унга, Угоча, Берега та Марамороша, – заради цього працюють та стараються закарпатські організатори разом з «ДТ».

– Дуже важливо, щоб інституалізована система фольклорного скарбу «Дому традицій» вийшла за межі кордонів, і велике для нас задоволення, що урядовий комісаріат Угорщини теж докладає зусиль, щоб в першу чергу він розпочав свою діяльність на Закарпатті, – зауважив на відкритті Іштван Грежа, уповноважений урядовець з питань координування співпраці між Саболч-Сатмар-Березькою областю Угорщини та Закарпаттям.
В організованій серії заходів, на пленарних засіданнях рукодільники, вихователі дитсадків, вчителі народної музики та танців ознайомлюються із укладеними збірниками. Ласло Келемен, головний керівник «Дому традицій», представляв різні мережі місії «ДТ», потім Ілдіка Шандор, етнограф та науковий співробітник «ДТ», провела лекцію.
По обіді – казки, музика, танці; продовжували роботу в гуртках народної творчості та рукоділля. Вечір завершився «фольк-корчмою».
10-го травня на учасників також чекає комплексна програма занять.

Kárpátalja.ma

Додати коментар

Не дозволяються нецензурні слова!

Захисний код
Оновити

cc s 3

Контакти

Україна, Закарпатська область

м. Берегово.

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (066) 915-41-57

 

Інформація

Копіювання інформації дозволяється тільки зі зворотнім посиланням.

Правила користування сайтом
Реклама на сайті

Copyright

© 2013 Всі права належать beregszasz.com.ua.

Дизайн і розробка: 

Сайт створено веб-студією Best-Studio

best-studio.com.ua

E-mail підписка

Ви маєте можливість підписки за допомогою електронної пошти.