Неділя 9 грудня 2018

121438616 Happy Easter 1 24

Увійти Зареєструватися

Авторизуватися

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Створити акаунт

Поля, помічені зірочкою (*) обов'язкові.
Справжнє ім'я *
Логін *
Пароль *
Повторіть пароль *
Email *
Повторіть email *

У ВР зареєстровано законопроект про авто з транзитними номерами

ukran legfelso tanacs 620-620x330За ініціативи народного депутата Ярослава Дубневича 11 грудня зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України» щодо встановлення строків транзитних перевезень для автомобільного транспорту».

 

Цим законопроектом депутати пропонують внести зміни до статті 95 Митного кодексу України щодо встановлення строків транзитних перевезень, який для автомобільного транспорту становитиме 30 діб незалежно від переміщення в зоні діяльності конкретної митниці. Натомість сьогодні, відповідно до статті 95 п. 1 Митного Кодексу України, строки транзитних перевезень становлять для автомобільного транспорту – 10 дiб (у разi перемiщення в зонi дiяльностi одного митного органу – 5 дiб) – повідомляє прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

У пояснювальній записці до законопроекту йдеться про те, що внаслідок дії цієї норми Митного кодексу сотні тисяч українців змушені кожних п’ять (десять) днів перетинати державний кордон України, що в свою чергу породжує навантаження митних постів та черги на митних пунктах пропуску, сприяє хабарництву та корупції у митних органах, підрозділах ДАЇ та інших підрозділів МВС та створює суттєві перешкоди для розвитку бізнесу в Україні, оскільки громадяни України, котрі працюють на іноземні компанії чи займаються підприємницькою діяльністю змушені раз на 5 днів перетинати державний кордон.

«У зв’язку із викладеним вище та враховуючи положення Конвенції про тимчасове ввезення та додатків A, B.1-B.9, C, D та E до неї, прийнятих 26 червня 1990 року у м. Стамбулі, в тому числі й те, що транспортні засоби, на тимчасове ввезення яких був наданий дозвіл, повинні бути вивезені у визначений термін, визнаний достатнім для досягнення мети тимчасового ввезення, пропонуємо виключити норму щодо транзитних перевезень строком до 5 діб та збільшити норму щодо строку транзитних перевезень строком 30 діб», йдеться в документі.

Проект закону зареєстровано під номером 1393 11 грудня 2014 року.

«В разі його успішного проходження, ми позбудемося черг на кордоні, а найголовніше – створимо сприятливі умови для купівлі дешевих автомобілів для мешканців прикордоння з Європою. Попереду складні парламентські бої, але думаю – переможемо!», – прокоментував цю ініціативу Ярослав Дубневич.

ЗІК

Додати коментар

Не дозволяються нецензурні слова!

Захисний код
Оновити

cc s 3

Контакти

Україна, Закарпатська область

м. Берегово.

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (066) 915-41-57

 

Інформація

Копіювання інформації дозволяється тільки зі зворотнім посиланням.

Правила користування сайтом
Реклама на сайті

Copyright

© 2013 Всі права належать beregszasz.com.ua.

Дизайн і розробка: 

Сайт створено веб-студією Best-Studio

best-studio.com.ua

E-mail підписка

Ви маєте можливість підписки за допомогою електронної пошти.