П'ятниця 18 січня 2019

121438616 Happy Easter 1 24

Увійти Зареєструватися

Авторизуватися

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Створити акаунт

Поля, помічені зірочкою (*) обов'язкові.
Справжнє ім'я *
Логін *
Пароль *
Повторіть пароль *
Email *
Повторіть email *

У Берегові на міжнародній конференції обговорили проблеми економіки Карпатського регіону

Konferentsiya v ZUI6 травня у Берегові відбулася міжнародна конференція «Виклики та перспективи економічного розвитку в умовах міжнародного співробітництва: європейський досвід», організована спільно Закарпатським угорським інститутом ім. Ф. Ракоці ІІ, Ніредьгазьким університетом та Дослідним інститутом національної стратегії Угорщини.

Науковий форум був приурочений до річниці події, що відбулася 15 років тому. У той час за сприяння тоді ще Ніредьгазького інституту ім. Дєрдя Бешенєі в Закарпатському угорському педагогічному інституті розпочалася підготовка фахівців з економіки угорською мовою. Тому першочерговою метою конференції стало узагальнення результатів підготовки, а також аналіз сучасних можливостей і викликів у сфері економіки.

Урочисту частину заходу відкрила ректор ЗУІ Ільдіко Орос, яка розповіла, що, зіткнувшись із труднощами на початках створення вишу, завжди керувалася словами Яноша Бояі: «Я з нічого створив новий, інший світ». Це додавало снаги у досягненні поставлених цілей. Після цього присутніх від імені Дослідного інституту національної стратегії привітав Мартон Петі. Ніредьгазький університет представляла директор Інституту економічних наук Ільдіко Варгане Бошняк, яка подякувала за 15-річну співпрацю та плідні результати спільної роботи. Від імені Мукачівського державного університету учасників конференції привітала доцент, доктор економічних наук Маріанна Стегней.

На пленарному засіданні учасники мали можливість заслухати цікаві та змістовні виступи доповідачів з Угорщини та України, а в другій частині дня робота продовжилася у секціях, присвячених можливостям підприємництва в єдиному економічному просторі Карпатського басейну; сучасному стану та тенденціям економічної освіти; розвитку обліку й аудиту; стратегії економічного розвитку Закарпаття та Карпатського басейну.

 

Освітній портал Закарпаття

Додати коментар

Не дозволяються нецензурні слова!

Захисний код
Оновити

cc s 3

Контакти

Україна, Закарпатська область

м. Берегово.

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (066) 915-41-57

 

Інформація

Копіювання інформації дозволяється тільки зі зворотнім посиланням.

Правила користування сайтом
Реклама на сайті

Copyright

© 2013 Всі права належать beregszasz.com.ua.

Дизайн і розробка: 

Сайт створено веб-студією Best-Studio

best-studio.com.ua

E-mail підписка

Ви маєте можливість підписки за допомогою електронної пошти.